data-nosnippet>
Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik i lider SDA Bakir Izetbegović razmijenili su nove optužbe nakon telefonskog razgovora koji je uslijedio poslije Izetbegovićevog gostovanja u emisiji „Plenum“ na Federalnoj televiziji. Dodik je ranije na društvenoj mreži X kratko objavio: „Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi.“ Njegova objava uslijedila...
Saznaj višeDetailsPredsjednik SNSD-a Milorad Dodik i lider SDA Bakir Izetbegović razmijenili su nove optužbe nakon...