Gradonačelnik Istočnog Sarajeva poručio: Uskoro se uvodi plaćanje ulaska na Trebević
Gradonačelnik Istočnog Sarajeva Ljubiša Ćosić najavio je da bi u skorijem periodu mogla biti uvedena naplata ulaska u Park prirode ...
data-nosnippet>
Gradonačelnik Istočnog Sarajeva Ljubiša Ćosić najavio je da bi u skorijem periodu mogla biti uvedena naplata ulaska u Park prirode ...